Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Prawie 70 tys. zł za 1 wpis na blogu – Michał Szafrański

jak oszczędzać pieniądze

Mowa o Michale Szafrańskim, autorze bloga „Jak oszczędzać pieniądze”, który kilka dni temu poinformował o niebagatelnej kwocie, jaką udało mu się zarobić na jednym wpisie, w zaledwie 8 dni od chwili publikacji. Jak osiągnąć taki wynik?

„Należy powiedzieć wprost: żeby osiągać takie wyniki afiliacyjne, trzeba mieć bardzo popularny i wiarygodny blog„ – podkreśla Michał Szafrański. „Jeśli autor jest uczciwy, artykuł rzetelnie napisany, czytelnicy ufają blogerowi i rzeczywiście proponujemy ofertę wartą pokazywania czytelnikom, to istnieje szansa na sukces”. Ale niestety w tej branży niż nie jest absolutnie i stuprocentowo gwarantowane.

To właśnie za sprawą programu afiliacyjnego, a właściwie linków do oferty lokaty bankowej, umieszczonej w tym artykule, Szafrański osiągnął taki imponujący zarobek. Bloger bardzo pozytywnie ocenił tę lokatę w swoim artykule, czym nakłonił czytelników do kliknięć w umieszczony w treści link. Tym samym bank zyskał 1153 nowych klientów, autor, który ma zapewnione wynagrodzenie prowizyjne w wysokości 60 zł od każdej takiej lokaty, uzyskał za ten jeden wpis dochód niemal 70 tys. złotych.

Jednocześnie Szafrański zapewnia, że wpis nie jest artykułem sponsorowanym przez bank. Podkreśla, że właśnie korzystanie z programów afiliacyjnych to najłatwiejszy aktualnie sposób, żeby zarobić na popularnym blogu.

„Mogę uczciwie powiedzieć, że cała zarobiona kwota przyszła bardzo łatwo. W zasadzie poza napisaniem artykułu nic więcej nie musiałem robić” – pisze na swoim blogu Michał Szafrański.

Ciekawostką jest również podkreślany przez niego fakt, że niewiele brakowało, a dochodowy tekst w ogóle by nie powstał. Szafrański tworzy jak sam zaznacza, ponadczasowa artykuły o oszczędzeniu, a ten był informację o interesującej lokacie bankowej wraz z partnerskim linkiem do jej założenia.

Jak się zatem okazuje, najbardziej dochodowe są blogi specjalistyczne, oparte na rzetelnej treści, ale przede wszystkim tworzone z pasją, która z czasem może przerodzić się w sposób na życie. Ważna jest chęć dzielenia się wiedzą ze światem, która może stać się bardzo dochodowym zawodem.

The following two tabs change content below.

Daniel Kurylak

Daniel Kurylak (1976), z zawodu front end developer, z zamiłowania rowerzysta, kolekcjoner znaczków, warszawiak i internauta. Fascynują go nowe technologie oraz wszystko co związane z Internetem. Dni upływają mu na wykonywaniu zleceń, obserwowaniu tego, co się dzieje w sieci oraz pisaniu artykułów.