Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

25 czerwca rusza IV Festiwal Gier Fair Play

Ten, kto myśli, że gry pojawiają się tylko w komputerach, bardzo się myli. IV Festiwal Gier Fair Play to okazja na zapoznanie się z grami towarzyskimi, które mogą fenomenalnie uprzyjemniać wolny czas.

Festiwal, podczas którego prezentowane będą różnorodne gry odbędzie się 25/26 czerwca 2011 roku w Nowym Sączu. Organizatorzy chcą zachęcić uczestników do udziału w rozmaitych grach towarzyskich. Będą skupiać się na pokazaniu, że taka rozrywka to wyśmienity pomysł na spędzanie czasu z rodziną czy znajomymi. Przy okazji, prezentowane będą tak najpopularniejsze, jak i te zupełnie oryginalne gry. Obok samych informacji na temat gier, podczas festiwalu wszyscy będziemy mieli również możliwość wzięcia czynnego udziału w rozgrywkach. W poszczególnych turniejach przewidziane są naprawdę atrakcyjne nagrody.

Festiwal Gier Fair Play odbywający się w Nowym Sączu jest koncepcją zapożyczoną od Międzynarodowego Festiwalu Gier, który odbywa się we francuskim Cannes.

Jako że w trakcie dwóch festiwalowych dni organizatorzy planują przeprowadzić mnóstwo eventów, konkretne z nich odbywają się w odmiennych częściach miasta. Zanim więc wybierzemy się na festiwal, warto sprawdzić, gdzie będą odbywały się najciekawsze dla nas wydarzenia. Wśród wielu propozycji, interesująca będzie wypożyczalnia 150 gier, turnieje gier planszowych, gier typu RPG, ale też piłkarzyków, bilardu czy paintballa. Poza obserwacją i wzięciem udziału w rozgrywkach, będzie też można nabyć większość z przedstawianych gier.