Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Czym różni się dom luksusowy od przeciętnego?

Przeciętność jest nudna! Nieprzeciętne nieruchomości, by zyskać prestiżowe miano „luksusowe” muszą spełniać szereg warunków. Czy naprawdę mieszkasz w luksusowym mieszkaniu lub apartamencie?

Luksus marzy się każdemu z nas – trudno się temu dziwić, w zabieganych czasach, otaczającej nas szarości, pędzie za karierą, pracą i zakupami oczekujemy od własnego domu coraz więcej. Dom ma dziś służyć nie tylko odpoczynkowi, ale i być wyjątkową przestrzenią do codziennego życia – miejscem, które pozwoli nam cieszyć się precyzyjnie dobranymi dodatkami wnętrzarskimi, zachwycać elewacją, technologiami wykorzystanymi w jego budowie i po prostu być wyjątkowym.

Jakie cechy charakteryzują nieruchomość luksusową? Po pierwsze lokalizacja – musi być dobrana z najwyższą uwagą, usytuowana w dużej okolicy zieleni, którą mogłyby się zachwycać zarówno dzieci jak i zmęczeni po długiej pracy dorośli. Po drugie metraż i wykończenie – luksusowa nieruchomość musi być przestronna, z oknami wychodzącymi na najciekawsze punkty miasta, z elewacją projektowaną zgodnie z najnowszymi trendami: drewno, metal, szkło, aluminium. Reprezentacyjny wygląd ma zachwycać z daleka, ale i dawać wyraźny sygnał tego, że osiedle czy nieruchomość jest strzeżona i bezpieczna dla jej mieszkańców.

Wewnątrz nieruchomości luksusowej nie może zabraknąć takich uprzyjemnia czy życia jak Spa, basen, sauna, mini siłownia tylko dla mieszkańców czy ogród zimowy. Rekreacyjna otoczka mieszkania musi w pełni współgrać z najbardziej nowoczesnymi technologiami budowy i aranżacji tak, by piękny design łączył się z użytkowymi funkcjami mieszkania. Podsumowując: nieruchomość luksusowa musi być perfekcyjna! I droga oczywiście…