Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Do końca września możesz wziąć udział w projektowaniu moto kalendarza!

Chcesz pomóc w tworzeniu kalendarza dla „Świata Motocykli”? Wystarczy, że wytypujesz zdjęcie, a masz szansę na to, że Twoja propozycja znajdzie się w kalendarzu, a Ty sam zostaniesz nagrodzony!

Żeby wziąć udział w zabawie wystarczy jedynie wytypować zdjęcie, które uważasz za najatrakcyjniejsze. Z wybranych przez czytelników fotografii zostanie złożony ścienny kalendarz na rok 2012, który będzie dołączony do grudniowego wydania czasopisma. Następnie, należy wymyślić hasło pasujące do konkretnego miesiąca.

Wszystkie proponowane zdjęcia znajdują się na stronie internetowej „Świata Motocykli”. Możesz je przeglądać online bądź ściągnąć jako tapetę na komputer. Oddane głosy zostaną natomiast skrzętnie przeliczone tak, by można było wybrać, dzięki nim 12 najlepszych zdjęć, które urozmaicą każdy miesiąc zawarty w kalendarzu. Natomiast hasła mają być związane zarówno z miesiącami, jak i tematyką.
Osoby głosujące na najciekawsze fotografie oraz wymyślające hasło dla czasopisma „Świat Motocykli” mają szansę na zdobycie nagród w postaci koszulek oraz kominiarek.

Dodatkowo, wybrane przez jury komentarze do zdjęć w poszczególnych miesiącach zostaną opublikowane w kalendarzu wraz z imieniem i nazwiskiem autora. To prawdziwy zaszczyt dla każdego miłośnika motoryzacji, szczególnie tej na dwóch kołach!