Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Elton John został ojcem!

Jak informuje PAP i magazyn „US Weekly” najsłynniejsza para homoseksualistów na świecie – Elton John i David Furnish zostali w Boże Narodzenie szczęśliwymi ojcami.

Dzięki uporowi, rodzicielskim pragnieniom i matce zastępczej, której dane nie zostały ujawnione (podobnie jak nie ujawniono szczegółów dotyczących umowy adopcyjnej), Elton John i David Furnish zostali w czasie świąt Bożego Narodzenia rodzicami. Ich dziecko urodziło się zdrowe, a jak twierdzą sami  świeżo upieczeni tatusiowie „Zachary jest zdrowy i ma się naprawdę dobrze. Jesteśmy bardzo dumnymi i szczęśliwymi rodzicami”.

Zachary Jackson Levon Furnish-John jest pierwszym synem tej homoseksualnej pary, która jeszcze niedawno starała się o adopcję ukraińskiej sieroty zarażonej wirusem HIV – i mimo szczerych chęci i działań podjętych w tym celu, nie osiągnęła celu przez administrację, przez którą po prostu nie udało im się, jako homoseksualistom, przebić.

Furnish i John są ze sobą od wczesnych lat 90-tych, choć ślub cywilny zawarli dopiero w roku 2005 (powodem było radykalne prawo, które nie zezwalało na legalizację związków osób o innej niż heteroseksualna orientacji płciowej). Dziś panowie są tak samo jak lata temu nierozłączni, ale w ich wspólnym domu zamieszka mały Zachary, który z pewnością w najbliższych latach stanie się centrum zainteresowaniach mediów i papparazzich szukających w związku Eltona Johna i Davida Furnisha sensacji, jakich w nim wg samych młodych ojców – po prostu nie ma.