Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

III Łódzki Festiwal Nurkowania Wrakowego już 25 lutego

25 lutego rozpoczyna się III Łódzki Festiwal Nurkowania Wrakowego. Na jakie atrakcje możemy liczyć? Festiwal zainteresuje każdego, nawet tych, którzy do tej pory nie mieli styczności z nurkowaniem.

Ciekawe prelekcje, warsztaty i pokazy zaspokoją najbardziej zróżnicowane wymagania. Program festiwalu został tak skonstruowany, by uczestnicy wzbogacili swoją wiedzę teoretyczną z zakresu nurkowania, zyskali szereg wskazówek praktycznych, a przy tym świetnie się bawili.

Osoby zainteresowane dotychczasowymi dokonaniami w zakresie eksploracji wraków powinny wziąć udział w prelekcjach. Dowiedzą się z nich między innymi prawdy o zatopieniu Titanica. Będą mieli okazję również do poznania osób, które same uczestniczą w eksploracji wraków.

Goście opowiedzą o swoich przygodach, przeżyciach, a także o emocjach, jakie towarzyszą odkrywaniu dziewiczych wraków. Warto wziąć udział również w warsztatach ukazujących nurkowanie wrakowe od strony praktycznej. Ich uczestnicy dowiedzą się chociażby tego, jaki sprzęt jest niezbędny, aby rozpocząć nurkowanie. Bardziej zaawansowani z pewnością chętnie wezmą udział w warsztatach dotyczących coraz istotniejszej roli, jaką w nurkowaniu odgrywa ogrzewanie.

Nie zabraknie też atrakcji dla miłośników fotografii. Warsztaty z fotografii podwodnej z pewnością przypadną im do gustu i przyczynią się do poszerzenia ich wiedzy.