Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Kiedy nowy Harry Potter?

Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 2” to prawdopodobnie najbardziej oczekiwany film tego roku! Choć zdjęcia już zakończone – po przeciekach z planu twórcy wiele zamierzają jeszcze poprawić.

Ostatnia część przygód dzielnego czarodzieja Harry’ego Pottera i jego przyjaciół wspólnie walczących o losy świata i zwycięstwo nad nieśmiertelnym Lordem Voldemortem to film, na który wg najnowszej, bożonarodzeniowej ankiety, niecierpliwie czeka 26% mężczyzn i 24% kobiet. Po pierwszej części Insygniów Śmierci widzowie mieli zdecydowany niedosyt przygód Pottera, a że tak rozbudowanej części nie dało się na nakręcić „na raz” to tym mocniej miłośnicy magii z całego świata czekają na premierę filmu „Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 2”. Twórcy zapowiedzieli już ostateczną jego premierę na 15 lipca 2011 roku, więc z pewnością w wakacje żadne dziecko (ani dorastająca młodzież, która chowała się na przygodach Pottera) nie będą się nudzić.

Warto wiedzieć, ze tak naprawdę główne sceny do filmu są już zakończone, ale ponieważ do prasy i internetu przeciekły informacje i część zdjęć – twórcy w reakcji na niezadowolenie i wątpliwości internautów postanowili zmienić część charakteryzacji i zdjęć z epilogu. Z tego tez powodu do końca nie wiemy jak to będzie wyglądać w ostatecznym wydaniu. Wątpliwości nie ulega jedynie fakt, że lipiec będzie dla polskich i światowych kin miesiącem żniw – bo jak tu nie wybrać się na ostatnią część przygód Harry’ego Pottera? Po prostu nie da się!