Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Konkurs: „Łap okazję na swój biznes!”

Wielu ludzi marzy by założyć własny biznes. Mają szczegółowy plan, wielokrotnie przeprowadzali analizę możliwych zysków, brakuje im tylko pieniędzy na rozkręcenie firmy. Teraz może się to zmienić!

Konkurs „Łap okazję na swój biznes!”,organizowany przez Łódzką Akademię Przedsiębiorczości  Akademickiej, jest skierowany do wszystkich osób związanych z łódzkim środowiskiem akademickim, którzy mają pomysł na własny biznes. Warto wziąć w nim udział, tym bardziej, że stawka jest niebagatelna. Uczestnik, który zgłosi najciekawszy pomysł może liczyć na dofinansowanie swojego biznesu w wysokości aż 3 mln złotych!

Jak można się o nie ubiegać? Wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na stronie www.lapa.uni.lodz.pl. Oprócz pól dotyczących danych osobowych znajdziemy w nim miejsce, w którym będziemy musieli przedstawić charakterystykę wybranego biznesu.

Oprócz kreatywności i przedsiębiorczości, trzeba będzie wykazać się dotychczasowym doświadczeniem w biznesie i predyspozycjami, które przekonają komisję, że to właśnie nasz projekt ma największe szanse na odniesienie sukcesu.

Zgłoszenia są przyjmowane do 31 marca bieżącego roku. Zwycięzcy konkursu zostaną zaprezentowani w czasie uroczystej  Konferencji BizShow 2 , która odbędzie się 15 kwietnia. Czasu zostało już bardzo niewiele, warto więc wziąć się do pracy!