Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Książę William i Kate Middleton na ślubnym kobiercu

Wiele osób uważa, że to ślub stulecia! 29 kwietnia w Opactwie Westminsterskim brytyjski następca tronu Książę William poślubił Kate Middleton.

To ogromne wydarzenie dla Brytyjczyków, ale i całego świata. Ze względu na renomę królewskiej rodziny, lista gości zaproszonych na zaślubiny naprawdę zachwyca. Poza najbliższymi obojga małżonków, nie zabrakło również głów państw, znanych polityków, ale też gwiazd kina i estrady. Jednak, poza zaproszonymi sławami, uwagę skupiają również inne elementy zaślubin. Kobiety na całym świecie zastanawiały się, jaką sukienkę włoży przyszła księżniczka. Od miesięcy trwały spekulacje na temat tego, czyjego projektu będzie to kreacja. Wiadomo już, że projekt wykonała Sarah Burton. Suknia Kate Middleton jest zachwycająca, ponadczasowa, przypominająca lata 50-te.

Mówi się także o tym, że bukmacherzy już na długo przed ceremonią przyjmowali zakłady dotyczące koloru stroju, w jakim zaprezentuje się sama królowa Elżbieta II.

Wiele innych odpowiedzi na pytania ciekawiące tłumy także pozostaje jedynie kwestią domysłów. Szacuje się, że transmisję z ceremonii na całym świecie obejrzało ok. 2 miliardy telewidzów. 29 kwietnia z pewnością na zawsze zapisze się na kartach historii, a my będziemy mogli stać się świadkami niepowtarzalnego wydarzenia.

Po raz pierwszy żoną pretendenta do brytyjskiego tronu stanie się zwykła dziewczyna, nie pochodząca z arystokratycznej rodziny.

Fot. US_repsome