Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Nowy program – Przyjazna Motoryzacja!

Program „Przyjazna motoryzacja” wdrażany właśnie przez PZPM, ma uświadomić nam jak ważna w eksploatacji pojazdów jest ekologia, bezpieczeństwo na drogach, sprawy gospodarcze i zrównoważony transport.

Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego podjął się szczególnej misji: jak pokazać Polakom różne aspekty motoryzacji i prowadzenia pojazdów tak, by nie tylko na tym oszczędzać, ale i zyskiwać przy jednoczesnej trosce o ekologiczną eksploatację pojazdów? I czy PZPM uda się przekonać Polaków do tego, że nie tylko szybka, ale i bezpieczna, zgodna z potrzebami środowiska jazda może być dla nich przyjemna?

Akcję „Przyjazna Motoryzacja” podzielono na cztery strategiczne etapy: sprawy gospodarcze, które uzależnione są od przemyślanej motoryzacji i transportu, bezpieczeństwo na drogach i rozsądek podczas prowadzenia pojazdów, ekologia i jej ochrona, bez jednoczesnego zaniechania jazdy autem, i ostatni etap: zagadnienia zrównoważonego transportu w Polsce i na świecie.

Akcję poprowadzą eksperci od motoryzacji, specjaliści z różnych dziedzin bezpośrednio ze światem transportu związanych, oraz wybitni fotograficy, którzy spróbują limitowaną edycją zdjęć podkreślić wszystkie 4 etapy akcji „Przyjazna motoryzacja” – bo ja wiadomo, czasem do ludzi lepiej przemawiają obrazy, niż mądre słowa.