Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Prowadzisz firmę? Wynajmij wirtualne biuro!

Prowadzisz własną firmę online? Jesteś freelancerem, który pracuje w domu? Żeby zwiększyć swój prestiż w oczach klientów, załóż wirtualne biuro!

Nie musisz w nim przebywać, by podawać jego adres współpracownikom czy zleceniodawcom. Możliwość wynajmu wirtualnego biura to nowa opcja w naszym kraju. Jest dobra dla osób, które dopiero otwierają działalność gospodarczą. Pozwala zaoszczędzić pieniądze oraz czas.

Polega ona na tym, że najemca, czyli osoba udostępniająca powierzchnię biurową, zawiera z nami umowę, dotyczącą udostępnienia konkretnego budynku. Na ten właśnie adres zostanie zarejestrowana firma i tam będzie przychodziła korespondencja służbowa.

Istnieje też możliwość założenia telefonu i faxu – wiadomości będą przychodziły właśnie w to miejsce. Co ważne, niektóre wirtualne biura znajdują się w centrum dużych miast, a taka lokalizacja będzie podnosiła prestiż firmy w oczach kontrahentów oraz klientów.

Wszystko to jest w zasięgu ręki bez narażania się na duże opłaty eksploatacyjne. Wiele biur wynajmowanych wirtualnie oferuje również usługi sekretarki. Telefony są nie tylko odbierane, ale też będą przekierowywane na nasz prywatny numer. Możemy też w ten sposób umawiać się na spotkania biznesowe załatwiane przez wykwalifikowanych pracowników sekretariatu.

To tutaj także będzie istniała możliwość przechowywania dokumentów, kserowania, skanowania, wysyłania, podpisywania umów. Wirtualne biura są coraz bardziej popularne. Korzystają z nich przedsiębiorstwa o różnej wielkości.

Najczęściej tę opcję wybierają osoby prowadzące jednoosobowe firmy, nowopowstające przedsiębiorstwa oraz firmy, które prowadzą działalność głównie w terenie lub zdalnie.