Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Quora – pytaj, a otrzymasz odpowiedź od fachowca

Quora to najnowszy portal internetowy, który od momentu założenia cieszy się ogromną popularnością wśród internautów z całego świata. Co możemy na nim znaleźć?

Odpowiedzi na pytania z najróżniejszych dziedzin, pisane przez prawdziwych fachowców. Po portalu krąży wiele osób, które zajmują się na co dzień rzeczami, które mogą okazać się bardzo interesujące dla innych. Zadając swoje pytanie, możesz liczyć, że ktoś zorientowany w temacie odpowie Ci na nie obszernym artykułem.

Aby ułatwić Ci bycie na bieżąco z jakimś tematem, portal umożliwa obserwowanie poszczególnych wątków. Możesz też śledzić poczynania konkretnej osoby, jeśli jej odpowiedzi szczególnie przypadną Ci do gustu.

Jeśli uważasz się za specjalistę w jakiejś dziedzinie, sam także możesz odpowiadać na pytania innych użytkowników. W ten sposób łatwo dotrzesz do szerokiego grona odbiorców i pochwalisz się swoją wiedzą. Uważa się nawet, że to bardziej efektywana forma autopromocji niż tradycyjne blogi.

Z dużym prawdopodobieństwem możemy więc założyć, że Quora to portal skazany na sukces. Być może za jakiś czas jego popularność przewyższy nawet Facebooka czy Wikipedię.  Ogromne zainteresowanie, jakim cieszy się ten portal to najlepszy dowód na to, że internauci są spragnieni nie tylko prostej, mało wymagającej rozrywki, ale także specjalistycznych, wartościowych informacji z różnych dziedzin.