Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Rozpoczyna się sezon na wynajem aut

Sezon na wynajem aut niebawem się zacznie, warto więc wcześniej zorientować się, jak prezentuje się oferta najpopularniejszych wypożyczalni samochodów w Polsce.

Zainteresowanie usługami wypożyczalni zwiększa się zwykle w okresie od maja do września, czyli okresie wzmożonych wyjazdów i urlopów. Starając się odpowiedzieć na zmieniające się z roku na rok oczekiwania klientów, wypożyczalnie dostosowują do nich swoje propozycje.

Zmienia się na przykład oferta modelowa – utworzono nową klasę SUV, która obejmuje auta z napędem na cztery koła. Największą popularnością wśród klientów cieszy się na przykład Nissan Qashqai.

Ceny wynajmu tego rodzaju pojazdów są bardzo atrakcyjne i zaczynają się już od 185 złotych za dobę. W porównaniu do lat ubiegłych zmniejszyły się też ceny wynajmu innych aut. Samochód w najpopularniejszej klasie A, do której należy między innymi Fiat Panda, wypożyczymy już za 70 złotych za dobę, a w klasie C, której reprezentantem jest na przykład Ford Fiesta już za 99 złotych. W każdym przypadku koszty obejmują ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Nowością są też liniowe stawki wynajmu pojazdów. Rozwiązanie takie oznacza, że cena za wypożyczenie samochodu jest stała bez względu na czas trwania wynajmu. Zamawiając niestandardowe wyposażenie, na przykład fotelik dla dziecka, musimy liczyć się z dodatkowymi opłatami.