Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Sklep internetowy PKN Orlen – dla kogo?

Sklep internetowy PKN Orlen przygotował wyjątkową ofertę dla kibiców drużyn VERVA Racing Team oraz ORLEN Team. Czym zaskoczy nas nowy asortyment i kogo najbardziej ucieszy?

Fani rajdów samochodowych mogą nie tylko kibicować swoim idolom, ale też zaopatrzyć się w mnóstwo gadżetów z nimi związanych. Dotychczas takie atrybuty były dostępne w sprzedaży jedynie podczas samych wyścigów. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, PKN Orlen postanowił wprowadzić do sprzedaży różnego rodzaju gadżety ściśle związane zarówno z ekipą ORLEN Team, jak i VERVA Racing Team. Dla kibiców ważne jest, że e-biznes rusza na dwa tygodnie przed wydarzeniem VERVA Street Racing, więc akurat zdążą przygotować się do tej imprezy nabywając pamiątki i artykuły dla fanów.

Co proponuje nam PKN Orlen? Jak zawsze, pojawią się najważniejsze gadżety kibica, czyli koszulki i czapki. Nie zabraknie też kurtek przeciwdeszczowych softshelli, a nawet zabawek dla dzieci.

Poza klasycznymi propozycjami, w udostępnionym asortymencie znajdziemy również szereg znacznie bardziej przydatnych pozycji. Będzie to oferta kierowana do samych kierowców. Wśród towarów zasługujących na szczególną uwagę wyróżniamy nawigacje GPS, ładowarki samochodowe, przetwornice napięcia. Odrębną grupą produktów będą sprzęty przydatne w domu.

Możemy kupić, na przykład sprzęt turystyczny RTV lub AGD nawiązujący do konkretnej drużyny wyścigowej. Jak zapewnia PKN Orlen, oferta będzie regularnie urozmaicana i poszerzana. Nie zabraknie przy tym fajnych promocji i zaskakujących gadżetów.