Szansa na stypendium Uniwersytetu St. Andrews w Szkocji

Marzysz o nauce na brytyjskiej uczelni? Szkocki Uniwersytet St. Andrews po raz kolejny zaprasza na kurs letni z negocjacji i mediacji polskich studentów oraz menedżerów firm międzynarodowych.

Kurs ma rozpocząć się w poniedziałek 4 lipca br. Program dla kadry zarządzającej będzie trwał przez tydzień. Łącznie obejmie 40 godzin zajęć, podczas których specjaliści będą prowadzili lekcje z zakresu mediacji, negocjacji oraz prezentacji biznesowych. Cena takiego kursu to 600 funtów, jednak pięciu wybranych Polaków zapłaci jedynie połowę kosztu, czyli 300 funtów. Jeśli chodzi o studentów, to przygotowano dla nich kurs języka angielskiego ogólnego.

Będzie on trwał 2-4 tygodnie, a jego cena to 340 funtów za tydzień. Jednak, także w tym przypadku pięciu polskich obywateli, można liczyć na zniżkę w wysokości 50%. Będą musieli zapłacić jedynie 170 funtów tygodniowo.

Co trzeba było zrobić, by wziąć udział w kursie Uniwersytetu St. Andrews? Wystarczyło wypełnić zgłoszenie, studenci musieli napisać list motywacyjny, a menedżerowie CV i czekać na ich rozpatrzenie. Oczywiście, dokumenty muszą być pisane w języku angielskim. Po przyjęciu, należało wpłacić odpowiednią sumę i przygotować się do wyjazdu. Trzeba przy tym zaznaczyć, że zakwaterowanie jest płatne 160 funtów za tydzień, a dojazd i wyżywienie nie są fundowane przez organizatora. Przyjmowani są wyłącznie ludzie znający język angielski na poziomie średniozaawansowanym.

Więcej informacji na temat programu znajdziemy na stronie www.bansp.eu.