Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Warszaty fotografii lotniczej – Nikon zaprasza

Nikon zaprasza wszystkich maniaków fotografii cyfrowej na wyjątkowe warsztaty fotografii lotniczej. Jak robić zdjęcia samolotów i jak uchwycić je w idealnym zdjęciu? Zapisz się!

Do organizowanych przez firmę Nikon warsztatów fotografii lotniczej zostało jeszcze kilka miesięcy (8-9 marca 2011), ale chętni, którzy chcieliby zetknąć się oko w oko z F-16 i poznać tajniki robienia fotografii samolotów w ruchu i w miejscu – już dziś powinni zarezerwować sobie na nich miejsce i zatroszczyć się o wolny czas i dobry nastrój na marzec 2011.

Punktem głównym warsztatów będzie wizyta w bazie lotniczej F-16, podczas której uczestnicy dowiedzą się wszystkiego na temat robienia dobrych zdjęć samolotów w ruchu, poznają nieodkryte dotąd możliwości własnego aparatu i będą mogli na chwilę zetknąć się z maszynami, które cieszą się na świecie ogromną popularnością. Emocje gwarantowane – pod okiem Sławka Krajniewskiego, który jest znanym pasjonatem lotnictwa i fotografii tematycznej, chętni zdobędą wiedzę o przygotowywaniu idealnego momentu do uchwycenia aparatem samolotów w locie, zetkną się też ze specyficznym klimatem panującym w autentycznej bazie lotnictwa, dzięki czemu z tym większą pasją nauczą się robienia kapitalnych zdjęć!

Poza wykładami teoretycznymi z zakresu fotograficznych sztuczek, sprzętu i sztuki robienia zdjęć, dużo praktyki i wirtualna podróż po najciekawszych imprezach lotniczych organizowanych w różnych zakątkach całego świata. Wielkość grupy to od 8 do ledwie 17 osób, więc warto pospieszyć się z zapisem na tą niezwykłą imprezę! Dodatkową zachętę będzie również szczególny dyplom potwierdzający ukończenie warsztatów Akademii Nikona.