Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Wayne Rooney miał przeszczep włosów!

Jeszcze nie opadły emocje po tegorocznym finale Ligi Mistrzów, w której Czerwone Diabły uległy 1:3 FC Barcelonie, a czołowy piłkarz Manchesteru znów wzbudza emocje. Tym razem nową fryzurą!

Najwyraźniej, we wciąż jeszcze młodym, bo 25–letnim piłkarzu odezwały się kompleksy. Coraz mocniej łysiejący sportowiec zdecydował się na przeszczep włosów. Do zabiegu doszło na początku czerwca w cenionej brytyjskiej klinice przy Harley Street. Rooney najpierw pochwalił się tym publikując wpis na Twitterze, a wkrótce po zakończeniu przeszczepu opublikował w sieci zdjęcia z nową fryzurą.

Przy okazji, nieco bardziej opisał sytuację, tłumacząc, że na chwilę obecną jego głowa jeszcze odrobinę krwawi, a rezultaty są na razie słabo widoczne. Potrzeba, bowiem kilku miesięcy, żeby włosy zaczęły normalnie się rozwijać. Jak widać na fotografiach, wszystko poszło zgodnie z planem. Sam zainteresowany również nie kryje radości z tego, że znów będzie mógł cieszyć się atrakcyjniejszą fryzurą.

Zdjęcia opublikowane na Twitterze wywołały lawinę komentarzy. Wypowiadali się nie tylko kibice, ale również znajomi zawodnika. Kolega z drużyny, Rio Ferdinand pozwolił sobie na żart, że z nowymi włosami Rooney może wystąpić w reklamie znanych szamponów do włosów. Nie zabrakło nawet wypowiedzi żony piłkarza, Collen, która ucięła spekulacje, jakoby to ona namawiała męża do zabiegu. Wayne Rooney nie jest jedynym sportowcem, który zdecydował się na przeszczep włosów. Podobnemu zabiegowi poddali się, między innymi, Shane Warne czy Michael Vaughan.