Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Wkrótce Dzień Ojca! Co warto podarować tacie?

Obchodzony 23 czerwca Dzień Ojca wielokrotnie spędza dzieciom sen z powiek. Rzadko wiemy dokładnie, co mogłoby ucieszyć naszych ojców. Jakie interesujące rzeczy możemy podarować rodzicowi?

Choć panowie są wymagającymi odbiorcami prezentów, to jednak ojcowie zwykle cieszą się z każdej drobnostki. Najważniejsza jest pamięć pociechy. Mimo tego, miło jest z naszej strony postarać się i kupić tacie coś wyjątkowego. To, jaki upominek wybierzemy, zależy głównie od ojcowskiego charakteru i jego zainteresowań. Jeśli tato pasjonuje się czymś konkretnym, na przykład muzyką czy sportem, mamy ułatwione zadanie, bo w sklepach znajdziemy wiele gadżetów związanych z jego hobby. Nie mając takiego pola do popisu lub chcąc wybrać poważniejszy prezent, możemy znaleźć coś uniwersalnego.

Wielu mężczyzn ucieszy się z portfela, nesesera czy paska. Poza tym, zawsze sprawdzą się dobre kosmetyki. Za gustowne uważane są również atrybuty winiarskie, lecz nadadzą się tylko wtedy, gdy tato jest smakoszem wina.

Chcąc wybrać na Dzień Ojca prezent dla szalonego taty, także mamy wiele możliwości do wyboru. Wyluzowanymi prezentami będą, między innymi koszulki ze śmiesznymi napisami. Jednak kupując je warto mieć pewność, że nasz zabawny tato włoży taki strój, bo inaczej upominek straci sens. T-shirt z napisem, śmieszną aplikacją czy zdjęciem dziecka – wszystkie te opcje mogą być równie interesujące.

Ojcowie zawsze głodni przygód ucieszą się ze scyzoryków, narzędzi wielofunkcyjnych, ładnie wykonanych kompasów czy zegarków wielofunkcyjnych. Liczna grupa ojców ucieszy się też z idealnie wykonanego modelu samochodu. Nie zapominajmy, że wielu mężczyzn to wciąż po części dzieci i taki samochodzik jest w stanie przysporzyć im wiele radości.