Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Wypełnij formularz i zgarnij milion na firmę!

Marzysz o założeniu własnej firmy? Program „Pierwszy Milion” pomoże Ci sfinansować jej stworzenie. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a już masz szansę na wygranie aż miliona złotych!

Celem programu jest popularyzacja nowoczesnych form finansowania powstających przedsięwzięć biznesowych. Dodatkowo, ma on pomóc w rozbudzeniu przedsiębiorczości wśród Polaków. Własna firma to więc juz nie tak odległe marzenie. W programie udział mogą wziąć zarówno osoby, które mają jedynie pomysł na firmę, jak i te, które już prowadzą interes.

Wszystkie spośród wypełnionych formularzy będą oceniane, a następnie dwadzieścia najlepszych przejdzie do dalszego etapu. Ich twórcy zostaną zaproszeni do szczegółowych rozmów. Będą musieli dokładniej przedstawić koncepcję zarobku, przekonując do siebie jury. Wyniki zostaną ogłoszone w połowie stycznia podczas oficjalnej Gali Finałowej. To podczas niej zostaną też wręczone nagrody.

Nagrodą jest pomoc inwestycyjna fundatora, czyli Domu Inwestycyjnego Platinum Capitol S.A. Firma, która zdobędzie pierwsze miejsce może liczyć na to, że fundator zainwestuje w nią aż milion złotych! Za drugie miejsce wręczone zostanie 500 tys. zł, a trzecie miejsce zostanie nagrodzone pomocą w wysokości 250 tys. zł. Poza samymi funduszami, zwycięzcy będą mogli za darmo przekształcić swoją firmę w spółkę akcyjną, a także przygotować ją do emisji akcji.