Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Za ciosem kreskówki – Gra komputerowa Toy Story 3 już w sprzedaży!

Nie pierwszy raz mamy do czynienia z grą stworzoną na podstawie filmu animowanego. Tym razem wracamy do znanych postaci z kultowego Toy Story 3!

Filmy animowane zawsze stanowią świetny materiał na grę przygodową. Jest to już zresztą regułą, ponieważ film, który odnosi sukces stanowi furtkę do sukcesu gry.

Tak czy inaczej, gra komputerowa Toy Story 3 jest idealną formą rozrywki dla wszystkich miłośników gier przygodowych w każdym wieku. Cechą szczególną jest znakomita, kolorowa grafika, która wprawia gracza w dobry, optymistyczny nastrój.

Zadania, jakie nas czekają są oczywiście podobne jak w filmie animowanym, dlatego warto wcześniej po prostu zobaczyć dzieło słynnego już Johna Lassetera i jego ekipy współpracującej z Pixarem. Nie ma wątpliwości, że przy tej grze nikt nie będzie się nudzić.

Twórcy gry zadbali także o tych bardziej kreatywnych i ambitnych graczy, którzy lubią samodzielnie tworzyć postacie i historie. Jest to możliwe dzięki Toy Box’om, czyli pudełkom z zabawkami. Gra jest oczywiście dostępna w pełnej polskiej wersji językowej, co ułatwia zręczne poruszanie się nie tylko w grze, ale i w menu, i wszystkich dodatkach.

Tę niesamowitą nowość możemy nabyć już za niecałe 80 złotych, w zależności od tego, w jakim sklepie dokonamy zamówienia.