Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

DJ Shadow zagra w Gdańsku!

24 lipca to jedyna okazja, by obejrzeć występ DJ’a Shadow na żywo w Polsce. To pierwszy raz, kiedy artysta odwiedzi nasz kraj, nie możesz więc przegapić takiej okazji.

Już dziś zarezerwuj sobie bilety i przygotuj się na mega imprezę!

Koncert odbędzie się w klubie Centrum Stocznia Gdańska. Szczegółowe informacje nie są jeszcze znane, ale już dziś wiadomo, że będzie to jedna z najważniejszych i najciekawszych imprez w roku, bo muzyka, którą tworzy DJ Shadow nie ma sobie równych. Stanowi unikalne połączenie hip-hopu, muzyki elektronicznej oraz funku, rocka, jazzu, soulu, ambientu. Już samo to stanowi wystarczająco ciekawą zapowiedź wydarzenia.

DJ Shadow, a właściwie Josh Davis  wyróżnia się ogromną charyzmą, jego osoba przyciągnie na koncert wielu fanów. Bilety na to niezwykłe muzyczne wydarzenie będzie można nabyć już od 31 maja. Ceny wejściówek to odpowiednio 69 złotych dla pierwszej puli, 85 dla drugiej tury i 120 zł dla wejściówek vipowskich. Bilety mają w sprzedaży :salony EMPiK, Media Markt, Saturn oraz inne punkty Ticketpro.pl oraz Ticketonline.pl .

Z racji dużego zainteresowania, jakim cieszy się koncert, najlepiej zakupić je jak najszybciej, inaczej może spotkać nas niemiłe rozczarowanie, kiedy zabraknie dla nas wymarzonych wejściówek.