Masz mieszkanie? Zarób na nim podczas Euro!

Zbliżające się wielkimi krokami Euro 2012 to szansa na zarobek nie tylko dla właścicieli hoteli i restauracji. Aby sobie dorobić, wystarczy wykorzystać własne mieszkanie i znaleźć pomocnego sąsiada!

Pomysł jest genialny w swej prostocie Podczas gdy będziesz wynajmował swoje mieszkanie kibicom, którzy przyjadą do Polski na Euro, sam zamieszkasz u sąsiada, z którym później podzielisz się zyskiem. Suma do podziału może być naprawdę spora.

Szacuje się, że za wynajem średniej wielkości mieszkania pięciu osobom można zainkasować nawet 20 tys. zł. Na takie rozwiązanie po raz pierwszy wpadli Michał i Urszula Wojciechowiczowie z Gdańska. Kiedy podzielili się swoim pomysłem z sąsiadami i przyjaciółmi, wielu z nich wyraziło chęć współpracy. Ostatecznie powstało stowarzyszenie Sąsiedzi na Mecze 2012 oraz firma, która koordynuje dokonywanie rezerwacji na zagranicznym portalu.

Swoje mieszkanie możemy oferować również za pośrednictwem strony PolishPass.pl. To baza miejsc noclegowych, na bieżąco uzupełniania i uaktualniana. Korzystając z niej, będziesz mógł zmieniać ilość wolnych pokoi i oceniać zainteresowanie ofertą.

Dodatkową gwarancją uczciwości użytkowników portalu ma być dokonywanie płatności kartą kredytową, tak jak ma to miejsce w przypadku noclegów w tradycyjnych hotelach czy motelach.