Męskie trendy na plaży

Chociaż lato dotyczy wszystkich, to mówiąc o modzie na plaży skupiamy się zwykle na kobietach. A co wypada włożyć na siebie mężczyznom i jak panowie powinni się zachowywać, by dobrze wypaść?

Podstawą wyglądu nie tylko na plaży, ale i w każdym innym miejscu latem jest kwestia obuwia. Od lat styliści zwracają na to uwagę, a kobiety powtarzają, jak bardzo im się to nie podoba, jednak panowie wciąż wkładają skarpetki do sandałów. W tym roku warto powiedzieć sobie definitywne: Stop! Klapki i sandały są butami letnimi, które zakłada się na gołą stopę i trzeba to wreszcie zapamiętać. Pozostałe elementy zależą od pogody i od sylwetki mężczyzny.

Zawsze na topie są szorty i t-shirt. Jednak będąc już na plaży, wypada zdjąć nieco ubrania, a wtedy najlepiej prezentują się same kąpielówki. Atrakcyjniejsze wydają się być te luźniejsze, które z pewnością w nikim nie wzbudzą zażenowania.

Jeśli chodzi o zachowanie, to panowie powinni być po prostu kulturalni. Oczywistym jest, że wokół nich pojawi się mnóstwo atrakcyjnie wyglądających kobiet, ale usilne gapienie się na nie, a tym bardziej komentowanie wyglądu jest naprawdę niekulturalne. Ideałem są panowie, którzy przychodzą na plażę, by uprawiać sporty lub odpocząć podczas opalania się. Mile widziane wśród reprezentantów obu płci będą parawany, które zapewniają większości plażowiczów odrobinę prywatności.