Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Nowa ambasadorka gry The Sims 3 – Katy Perry!

The Sims to jedna z gier, która ma grono zagorzałych fanów na całym świecie. Jej najnowsza wersja The Sims 3 będzie reklamowana przez jedną z największych gwiazd muzyki pop – Katy Perry.

Katy Perry została zaproszona do współpracy przez firmę Electronic Arts, która jest wydawcą gry The Sims. Wokalistka, która zasłynęła, dzięki piosenkom takim, jak „I Kissed a Girl” czy „Hot’n’Cold” ma stać się inspiracją dla twórców gry. Część akcesoriów pojawiających się w najbliższych wersjach będzie zaczerpniętych z jej teledysków tak, jak np. wata cukrowa, która pojawiła się w wideoklipie do utworu „Teenage Dream”.

Ponadto, Katy Perry ma pomóc w stworzeniu mebli, rekwizytów, ubrań oraz fryzur postaci pojawiających się w następnych edycjach The Sims. Sama artystka bardzo cieszy się z rozpoczętej właśnie współpracy. Katy Perry cieszy się, że pomoże w stworzeniu gry, w której każdy będzie mógł zostać gwiazdą.

Gracze będą mogli realizować amerykański sen, przemierzając ścieżkę od pucybutów do milionerów. W zależności od konkretnej opcji, będzie można osiągnąć sukces jako piosenkarz, DJ, akrobata, magik. Wszystko to będzie odbywało się w wielu rozmaitych okolicznościach i pozwoli nam stworzyć bohaterom życie, o jakim sami skrycie marzymy.

Premiera światowa The Sims 3 Zostań Gwiazdą jest przewidziana na 9 marca 2012 r.