Nowy Ford Evos Concept – firma zmienia stylistykę i stawia na nowe

Ford postanowił wyprodukować samochody, które będą w dużej mierze różniły się od dotychczasowych pojazdów marki. Pierwszy: Ford Evos Concept zostanie zaprezentowany podczas salonu we Frankfurcie.

Ford Evos Concept ma być zapowiedzią zmian, jakie pojawią się w kolejnych wersjach samochodów tej marki. Będą one różniły się, przede wszystkim, sylwetką. Zarówno w nadwoziu, jak i wewnątrz auta pojawić mają się nowe elementy, zmieniające charakter samochodu. Większość z nich będzie widoczna także we wszystkich kolejnych pojazdach marki Ford.

Nowa generacja samochodów to wyjście naprzeciw oczekiwaniom współczesnego klienta, który ceni sobie wyjątkowy design auta, którym się porusza. Nowy Ford ma opływowe, aerodynamiczne kształty, które jednoznacznie kojarzą się z modernistycznymi fasonami, które mają dawać nie tylko elegancki wygląd, ale i lepsze parametry szybkościowe i wydajnościowe.

Ford Evos Concept będzie w sobie łączyć niezwykle atrakcyjny wygląd i ponadprzeciętne warunki techniczne. Jazda nim ma być prawdziwą przyjemnością. Komfortowe wnętrze to kwintesencja stylu, nowoczesności, wygody i bezpieczeństwa. Piękna, zgrabna sylwetka sprawia wrażenie lekkości.

Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych powoduje, że Ford Evos Concept jest świetny w prowadzeniu, daje się łatwo kierować, co dodatkowo zwiększa przyjemność poruszania się nim.