Teraz zakupy w internecie zrobisz tylko 1 kliknięciem!

Zakupy w sieci jeszcze nigdy nie były tak proste. Sklep Nexto, zajmujący się dystrybucją e-booków, e-prasy oraz audiobooków proponuje swoim klientom nową funkcjonalność.

Nowa opcja pozwala dokonywać zakupów za pośrednictwem dosłownie jednego kliknięcia.

Aby móc z niej skorzystać, wcześniej należy zarejestrować w sklepie swoją kartę kredytową lub płatniczą. Proces rejestracji jest prosty, bezproblemowy i odbywa się przy zachowaniu najwyższej dyskrecji.

Każdy klient musi przejść przez niego tylko raz, by cieszyć się nieograniczonym dostępem do prostych zakupów. Wszystko to w trosce o wygodę klientów. Od tej pory zakupy mogą zajmować im dokładnie kilka sekund. Zakupiony towar będzie dostępny równie szybko.

W przypadku zakupów w Nexto nie trzeba bowiem oczekiwać na fizyczną dostawę towaru. To jednak nie wszystko. W najbliższym czasie Nexto chce jeszcze bardziej ułatwić zakupy swoim klientom, umożliwiając kupowanieza pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Nexto to pierwszy sklep, który umożliwia klientom zakupy w tak prosty sposób. To także lider w dziedzinie sprzedaży elektronicznych wersji książek, czasopism i muzyki za pośrednictwem sieci. Nic dziwnego, że w przeciągu ostatnich dwóch lat sklep zajmował miejsce w pierwszej dziesiątce w rankingu najlepszych sklepów internetowych.