Trendy – kolorowe buty Brass Monkey

Lubisz nosić się modnie? Buty Brass Monkey to obowiązkowy element modnego stroju w tym sezonie. Najnowsza kolekcja cieszy oczy intensywnymi kolorami i wizerunkami znanych postaci.

Na butach Brass Monkey umieszczono popularne motywy związane z popkulturą. Mamy więc do dyspozycji buty z wizerunkiem słynnej serii gier Mario, buty ze Sponge Bobem, a nawet z prezydentem Barackiem Obamą. Wszystkie zostały podzielone na sześć kategorii: gry video, popkultura, technologia, filmy/TV, muzyka i komiksy, co ułatwia odszukanie ulubionego wzoru. Wybór jest na tyle szeroki i zróżnicowany, że zaspokoi upodobania nawet najbardziej wymagających.

Jedynym problemem w przypadku tych butów może okazać się ich zakup. Popularne sieciowe sklepy nie mają ich w swojej ofercie, ponieważ wychodzą z założenia, że są zbyt… charakterystyczne.

Aby wejść w posiadanie tych niesamowitych butów, musisz więc skorzystać z oferty internetowego butiku Brass Monkey. Na szczęście sklep obsługuje klientów z Polski. Koszt zakupu takiego unikalnego obuwia to przynajmniej 100 funtów plus koszty wysyłki. To sporo, ale w zamian otrzymamy nie tylko wyjątkowe buty, ale i charakterystyczny styl, który z pewnością stanie się przedmiotem zazdrości wszystkich Twoich znajomych.