Dziwaczne czy głupie? „Oryginalne” oferty w zakupach grupowych

Zakupy grupowe to szansa na nabycie wielu rzeczy po niższych cenach, a przy tym niezła zabawa. Jednak, czy zawsze kupujemy coś, co naprawdę jest nam przydatne? Oto zestawienie najdziwniejszych ofert!

Ranking 10 najdziwniejszych ofert został stworzony przez serwis GoDealla. Jedną z głównych pozycji jest tu… krowi placek! Odchody krowy są dostępne w cenie 9,50 zł. A wszystko to reklamowane jako sposób na zemstę lub dowcip.

Na kolejnym miejscu znajduje się przejażdżka czołgiem T-34. Jest ona udostępniona na 5 biegu, ale tylko w określony dzień. W ramach zakupów grupowych, zamiast 50 zł, zapłacimy jedynie 25 zł. Choć brzmi to dość dziwacznie, to mężczyźni i chłopcy cieszą się z takiej opcji. Kolejną usługą jest wypożyczenie męża na godziny. Koszt jednej godziny to 49 zł, a nie 98 zł. Nie wiadomo dokładnie, jaki jest zakres obowiązków, które miałby wykonać mąż.

Jeszcze jedną dziwaczną usługą jest pokaz corridy dla dzieci, w której nie pojawia się krew ani nie cierpią zwierzęta. Jest ona dostępna w cenie 7,50 zł zamiast 15 zł w Leśnym Grodzie.

Ciekawą możliwością jest również zniżka na kompostownik. 33 zł to cena za kupon o wartości 110 zł, który można wykorzystać podczas nabywania kompostownika. Połowę ceny zapłacimy również podczas grupowych zakupów piersiówki z grawerowanym napisem. Koszt spada tu z 34,99 zł na 17 zł. Dokonując zakupów z innymi osobami możemy też taniej kupić kota rasy Ragdoll. Bon o wartości 300 zł kupimy za 150 zł. Tańszy jest też dostęp do telewizji o uwodzeniu osób obu płci. Kosztuje 39, a nie 134 zł. Zajęcia z tańca na rurze kosztują w grupie tylko 27, zamiast 90 zł.

Można też wziąć udział w seminarium leczącym fobie – zniżka jest ogromna, bo zamiast 1990 zł, zapłacimy jedynie 479 zł. Jakie fobie wyleczymy? Tego już nie wiadomo… ale promocyjna cena takich dziwnych zakupów z pewnością kogoś skusi.