FarmVille robi furorę w sieci!

Czy sadzenie ziemniaków i kupno różowego traktora może być fascynujące? Owszem – 20 milionów osób gra dziś w FarmVille – prostą, darmową grę, która uwodzi z każdym swoim ruchem!

Sukces Zyngi na rynku gier!

Nie ma nic przyjemniejszego, niż usiąść po ciężkim dniu pracy przy komputerze, wykopać kilka kartofli, posadzić soję, doglądnąć hodowanych świń czy zmierzyć się ze znajomymi w ilości posiadanych kur i owiec! Amerykanie zwariowali na punkcie gry FarmVille – absolutnie prostej aplikacji, która pozwala za darmo bawić się w farmera, a przy tym rywalizować z przyjaciółmi.

Statystyki wskazują, że codziennie gra w nią blisko 20 milionów osób, a własną firmę posiada już ponad 100 milionów graczy na całym świecie!

Modna gra firmy Zynga to na pierwszy rzut oka banał, aż kłuje w oczy – prosta, z niewymagającą grafiką, powstała jak i inne gry tego producenta w kilka tygodni. Zachwyca każdego – bo tak naprawdę nie trzeba umieć w nią grać i co najważniejsze – jest bezpłatna.

Sama Zynga to firma, która istnieje ledwie 3 lata i już dziś wyceniana jest na ok. 5 mld dolarów. To prawie tyle samo co… czołowy producent takich hitów jak SIMS, czy FIFA, który na rynku jest już 28 lat! Innowacyjna formuła Zyngi, która przeczy potrzebie tworzenia majstersztyku informatycznego, stawiając na prostotę, banał i przyjemność grania – to dowód na to, jak zmieniają się nasze gusta i jak niewiele trzeba by dobrze się bawić przy komputerowej grze!