Philips dla fanów gier komputerowych

Kino domowe i gry komputerowe w jeszcze lepszej jakości! Philips 273D3 z rozdzielczością 1920×1080, jakością obrazu full HD oraz możliwością oglądania obrazów w 3D!

Zachwyci wszystkich miłośników nowych technologii.

Wykorzystanie najnowszych możliwości technologicznych sprawiło, że Philips 273D3 jest telewizorem dosłownie fenomenalnym. Dołączone do niego, bezprzewodowe okulary 3D pozwalają na urozmaicenie rodzinnych seansów. Aktywna przesłona i nadajnik powodują, że minimalizowane jest ograniczenie obrazu w kątach okularów.

Poza tym, istnieje opcja podświetlania całości tak, by w trakcie oglądania obrazu 3D obraz nie był zbyt ciemny. Telewizor posiada również wiele funkcji standardowych dla nowych odbiorników marki Philips. Szerokie opcje regulacji obrazu, kontrastu, czasu reakcji i inne pozwalają nam dopasować obraz do indywidualnych wymagań.

Co ciekawe, telewizor może służyć nie tylko do oglądania filmów. Istnieje w nim możliwość odtwarzania gier w obrazie 2D i 3D. Można na nim przeglądać także pliki tekstowe. Dodatkowo, oprogramowanie TriDef 3D umożliwia konwertowanie plików z obrazu dwuwymiarowego na trójwymiarowy. 4 tryby wyświetlania obrazu umożliwiają zmianę parametrów w zależności od tego, co robimy.

Inne będą właściwości monitora przy oglądaniu zdjęć, inne przy filmach bądź grach.