Sylwester 2011 – już wybrałeś?

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Czy zdecydowałeś już, gdzie w tym roku spędzisz tę wyjątkową noc? Upodobania są bardzo różne.

Większość z nas zdecydowała się spędzić Sylwestra w gronie rodziny lub przyjaciół, na typowych domówkach. W niektórych przypadkach będzie to spokojny wieczór ze smacznym jedzeniem i oglądaniem filmów, w innych – szalona impreza, porównywalna z tymi, które w tym dniu odbywają się w klubach. Sylwester w domu nie musi wcale wiązać się z nudą!

Tę formę spędzania sylwestrowej nocy wybierają zarówno starsi, jak i młodsi, różni się tylko sposób, w jaki się bawią. Kluby i restauracje to kolejny pomysł na spędzenie Sylwestra. Możesz wybierać między eleganckimi balami, bankietami i klubowymi imprezami w rytmie techno.

Coraz więcej Polaków decyduje się też na to, by w sylwestrową noc bawić się na rynku Starego Miasta. Niemal każde miasto zadbało o to, by tej nocy jego mieszkańcy nie mieli powodów do narzekań. Koncerty i pokazy fajerwerków uświetniają każdą tego typu imprezę. Jeśli nie masz ochoty na zabawę na balu czy imprezie, warto pomyśleć o sylwestrowym wyjeździe.

Przytulny pensjonat w górach świetnie sprawdzi się w przypadku romantycznego Sylwestra w towarzystwie ukochanego, a hotel w znanym kurorcie narciarskim, jako miejsce do zabawy w towarzystwie przyjaciół.