Warszawski Festiwal Filmowy już wkrótce!

„Chrzest” i „Erratum” pokażą się na Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym! Czy uda im się powalczyć o nagrody i co jeszcze zaprezentuje nam wyczekiwany październikowy festiwal?

WFF już po raz 26 będzie dla fanów szansą na zobaczenie ciekawych filmów i wyłonienie zwycięzców spośród prezentowanych produkcji. Na festiwalu będziemy mieli szanse zobaczyć polskie filmy „Chrzest” i „Erratum”.

„Chrzest” Marcina Wrony ma już na swoim koncie sukcesy warte odnotowania. Nagroda Srebrnych Lwów oraz nagroda dla najlepszych aktorów (zdobyta przez Tomasza Schuchardta i Wojciecha Zielińskiego). Na Festiwalu Polskich Filmów 2010 doceniono również najlepszy montaż „Chrztu”, więc możemy się spodziewać, że podczas WFF produkcja Marcina Wrony będzie miała sporą oglądalność i z pewnością wpadnie w oko krytykom.

„Erratum” to reżyserki debiut Marka Lechkiego, który w latach 2010-2011 zostanie pokazany na kilku ważnych, międzynarodowych festiwalach filmowych. Będzie więc szansa na zobaczenie go u nas.

Warszawski Festiwal Filmowy uraczy nas również takim produkcjami jak: „Bad Girls cela 77”, „It’s All In the Fingers”, „Plama”, „Twist & Blond”. To oczywiście nie wszystko, bo pełna lista filmów, jakie zostaną zaprezentowane podczas tego październikowego wydarzenia zostanie dostarczona przez organizatorów dopiero 22 września. Nie zmienia to faktu, że już teraz wszyscy na nią czekamy!