Zapobiegliwi już rezerwują miejsca na Sylwestra

Choć do sylwestrowego szaleństwa zostało nam jeszcze ponad półtora miesiąca, to część miejsc w znanych hotelach i restauracjach już została zarezerwowana. Zapobiegliwi Polacy już planują imprezę!

Nie od dziś wiadomo, że imprezę sylwestrową warto zaplanować na dużo wcześniej przed kulminacyjną datą 31 grudnia, bo wówczas na wolne miejsce w popularnych kurortach, miastach słynących z balowej rozrywki i restauracjach raczej nie ma już co liczyć. Każdego kolejnego roku Polacy coraz szybciej planują ten dzień.

Gdzie tym razem będziemy spędzać Sylwestra? Część z nas postawi na góry i zimowe szaleństwa, bo łącząc zabawę i sport wypoczywa się najlepiej, a aktywne rozpoczęcie Nowego Roku to ostatnio jeden z wiodących trendów, jeśli chodzi o organizowanie sylwestrowej nocy. Wielu Polaków postawi tradycyjnie na wieczór w centrum miasta, gdzie włodarze przygotowują już od dłuższego czasu wyjątkowe koncerty, pokazy świetlne, sztuczne ognie i spotkania z popularnymi gwiazdami muzycznej sceny polskiej i zagranicznej. Wielu z nas już dziś rezerwuje też wyjazdy zagraniczne: sylwester w romantycznej Francji, zabytkowej Pradze czy gorącej Tunezji wciąż dla wielu jest spełnieniem marzeniem i miłą ucieczką od polskiej niepogody, stresów zawodowych i pracy, która pędzi coraz szybciej.

Jeżeli jeszcze nie podjąłeś decyzji o tym, gdzie spędzić zakończenie tego roku – zacznij się szykować na to, że miejsc w ulubionych hotelach może zabraknąć, dlatego natychmiast rozpocznij sylwestrowe planowanie i wybierz się tam, gdzie naprawdę chcesz W tym przypadku spontaniczne wyjazdy na ostatnią chwilę nie są dobrym pomysłem.