Teatr – wakacyjnej przerwy nie będzie- Czas na sztukę!

Teatr Polonia i Och-teatr nie zamierzają w wakacje odpoczywać. Artyści pracują pełną parą, żeby pokazać widzom wyjątkowe premiery!

Choć teatr zazwyczaj nie funkcjonuje w sezonie letnim, Krystyna Janda postanowiła złamać tę zasadę i przygotować aż trzy spektakle właśnie przewidziane na wakacje.

Pierwsza premiera będzie miała miejsce już w poniedziałek 28 czerwca. „Zaświaty, czyli pies ma duszę” będzie o tyle ciekawą i niezwykłą sztuką, że na scenie wystąpi prawdziwy pies. Fabuła jest prosta, ale spojrzenie na stereotypy, jakie budują ludzie – wyjątkowe.

Trzy striptizerki jadąc samochodem uderzają w latarnię, chcąc ominąć psa, który wybiegł na drogę. Wszystkie kobiety, a także wspomniany pies trafiają do zaświatów, gdzie czeka ich spotkanie z Selekcjonerem. Jest to czarna komedia, która niewątpliwie bardzo spodoba się nawet najbardziej wybrednym widzom. Obecność na scenie zwierzęcia jest czymś nowym i w dużej mierze wymagającym od aktorów improwizacji.

Drugi premierowy spektakl nosi tytuł „Przygoda” i jest historią bardzo wzruszającą. Poznamy w nim lekarza na szczycie swojej kariery zawodowej i wszystkie jego rozterki. Janda twierdzi krótko, że ten spektakl to „opowieść o miłości i odpowiedzialności za miłość”. Sztukę zobaczymy już od 9 lipca.

Trzeci spektakl – „Flamenco namiętnie” zobaczymy na scenie od 12 lipca.