Venom zagra w Polsce 2 razy!

W czerwcu szykuje się nie lada wydarzenie dla wszystkich fanów mocnych brzmień i ciężkiej muzyki! W tym czasie do Polski przyjedzie legendarna brytyjska grupa Venom, która zagra u nas 2 koncerty!

Zespół tworzy już od 1981. Uznaje się go za jednego z prekursorów muzyki black metalowej na świecie. Najnowsza płyta Venoma trafiła do sprzedaży w 2008. Ich muzyka od lat inspiruje innych artystów i budzi podziw szerokiego grona wiernych fanów, którzy nie opuszczają żadnego koncertu.

Obecność na ich występie to marzenie także każdego fana klasycznych metalowych brzmień. Co więcej, wbrew wcześniejszym założeniom, zespół nie zagra w naszym kraju jednego, ale dwa koncerty – w Warszawie i Krakowie. Warszawscy fani będą mieli okazję posłuchać jego występu 25 czerwca w klubie Stodoła, natomiast mieszkańcy Krakowa – 23 czerwca w klubie Kwadrat.

Bilety kosztują odpowiednio 99 zł w przedsprzedaży i 120 zł w dniu koncertu w Krakowie oraz 99 zł do 10 maja, 120 zł do 24 czerwca i 140 zł w dniu koncertu w Warszawie. Nie są to zbyt wygórowane ceny za bilet na koncert gwiazdy takiego formatu.

Oprócz gwiazdy wieczoru na uwagę zasługuje też support, który w tym przypadku jest wyjątkowo ciekawy. Przed koncertem Venoma zagrają metalowe zespoły Hellias i  Hell Born, w którego składzie możemy oglądać między innymi byłych muzyków najsłynniejszego polskiego zespołu heavymetalowego Behemot.