Praca: Durex szuka… testera kondomów

Durex

Firma Durex poszukuje tymczasowych pracowników, jednocześnie dając im możliwość przeżycia wyjątkowej przygody. Marka rozpoczęła rekrutację, w której wyłoni parę testerów prezerwatyw. Zgłoszenia można przesyłać do 23 czerwca. Oczywiście, udział w testowaniu mogą wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie. Dodatkowo, kandydaci muszą być gotowi na zagraniczny wyjazd, kontakt ze specjalistami, naukę oraz udzielanie się w mediach, głównie w internecie.

Ogłoszenie firmy Durex dostępne jest w sieci. Brzmi ono bardzo zachęcająco, co może sprawić, że do projektu, który marka nazywa Eksperymentem, zgłosi się naprawdę sporo osób. Producent prezerwatyw zapewnia, że proponowana praca jest łatwa i przyjemna. Przybliżając jej charakter, ogłoszeniodawca podkreśla jednak, że kandydaci muszą być dyspozycyjni w dniach od 6 lipca do 12 lipca, muszą posiadać paszport i być gotowi do pełnego udziału w projekcie.

Jak dalej czytamy w ofercie, kochankowie Durexa mają oficjalnie rozpocząć współpracę z firmą dnia 1 lipca. 6 lipca mają wyjechać wspólnie do Wenecji, gdzie przejdą cykl szkoleń dotyczących seksu, miłości, związków. Prowadzone one będą przez specjalistów w tych dziedzinach. Przewodzić będzie im Brendan Walker. Ponadto, eksperci będą sprawdzali intensywność doznań przeżywanych przez kochanków. Pod uwagę będą brane zarówno odczucia fizyczne, jak i emocjonalne. Wszystkie one będą mierzone przy użyciu specjalistycznych, nowoczesnych sprzętów. Jednymi z najważniejszych urządzeń używanych podczas badań będą monitory cardio pozwalające na dokładne sprawdzenie tętna w trakcie poszczególnych faz intymnego zbliżenia. Jednak praca dla Durex nie skończy się na samym wyjeździe.

Po powrocie do Polski dla kochanków zacznie się prawdziwy wysiłek. Przez kolejne 4 tygodnie będą musieli przeprowadzać rozmaite eksperymenty we własnej sypialni. Wszystkie łóżkowe akcje będą odbywały się zgodnie z otrzymanymi wcześniej scenariuszami. Nie będzie jednak można w pełni oddać się emocjom, ponieważ nawet seks wciąż pozostanie pracą. Para będzie zobowiązana do zdawania relacji ze swoich poczynań. Ma tego dokonywać m.in. poprzez publikację wpisów na profilu Durexa istniejącego na Faceboooku.

W zamian za uczestnictwo w eksperymentalnym projekcie przeprowadzanym przez firmę Durex, kochankowie otrzymają zapas prezerwatyw tej marki oraz smartfona HTC One. Nie pojawiają się jednak żadne informacje dotyczące zapłaty finansowej. Można więc zakładać, że udział w akcji ma charakter wielkiej wakacyjnej przygody.