Zarób dużo i szybko – wynajmij mieszkanie na Euro 2012

Stadion Narodowy

dalianera (Flickr)

Wzrost cen wynajmu mieszkań przed Euro 2012 był spodziewany. Jednak rzeczywistość przerosła oczekiwania. Ceny są tak wysokie, że coraz więcej osób decyduje się na czas mistrzostw wyprowadzić ze swojego lokum, aby odpłatnie udostępnić je kibicom.

Wynajęcie mieszkania na Euro 2012 to nie tylko szybki, ale i spory zarobek. Możliwe jest wynegocjowanie nawet dziesięciokrotnie większej stawki, niż ta pobierana od zwykłych lokatorów. Do tego w chwili obecnej znalezienie chętnych nie jest zbyt trudne. W wielu przypadkach na odpowiedź na ogłoszenie zamieszczone na którymś z anglojęzycznych serwisów nie trzeba czekać dłużej niż jeden dzień.

Na wysokie ceny wynajmu wpływa nie tylko ogromny popyt, ale też hotelarze, którzy na okres mistrzostw stawki za noc podnieśli nawet o 100%. Zapotrzebowanie na lokale jest tak duże, iż można wynająć nawet niewykończone mieszkanie, jeszcze w remoncie. Oczywiście trudno jest chwycić klienta, który zapłaci za cały miesiąc. Kibice najczęściej przyjeżdżają tylko na jeden lub dwa mecze i po kilku dniach wracają do siebie. Jednak chętnych jest tak dużo, iż łączne zabukowanie kilkoma grupami turystów całego okresu Euro 2012 nie jest problemem.

[źródło: emetro.pl]