iPhone 4 już w drodze

iPhone 4 to nowe dziecko firmy Apple. Jeśli dzieła tych specjalistów od kultowych produktów wzbudzają wasze pożądanie, szykujcie się na spory wydatek.

Cena noweg telefonu jest zapowiadana na 199 lub 299 dolarów, zależnie od pojemności wbudowanego dysku twardego. Zainteresowani tematem zauważyli już pewnie, że jest to miejsce na półce dotychczas zarezerwowane dla modelu iPhone 3GS. Skoro musi on ustąpić miejsca, oznacza to obniżkę – stary model będzie można kupić już za 97 dolarów. Oczywiście tylko w Stanach Zjednoczonych i tylko pod warunkiem zawarcia dwuletniej umowy z operatorem AT&T.

Jeżeli cena iPhone 4 wydaje się Wam wysoka, co powiecie na to: interentowy serwis opisujący nowe gadżety zdołał przedpremierowo kupić nowość za… 5 tysięcy dolarów! Podobno dzwonił do nich sam Steve Jobs, prosząc o zwrot urządzenia. Jednak twórcy portalu nie ugięli się i opisali telefon. Z rzeczy, które mogą nas ucieszyć są wielozadaniowość i kamerka z przodu, umożliwiająca prowadzenie wideorozmów. Z rzeczy, które mogą nas zmartwić – rozważa się możliwość wprowadzenia abonamentu na muzykę i streaming video.

The following two tabs change content below.