Będzie komedia w reżyserii Raczka?

Tomasz Raczek zdjęcie

Tomasz Raczek jakiś czas temu napisał recenzję „Kac Wawa”, w której zrównał ten film z gruntem. Jego opinia była na tyle niepochlebna, że producent komedii zdecydował się podać go do sądu.

„Kac Wawa” wzbudził tak negatywne odczucia w krytyku, iż ten radził czytelnikom, aby nie wybierali się na tę komedię do kina. Ta rada właśnie stała się punktem zapalnym konfliktu. Producent filmu, Jacek Samojłowicz, zdecydował się zwrócić z tym do sądu, jako że, jak twierdzi, zjadliwa recenzja jest przyczyną milionowych strat.

Niezależnie od ewentualnych konsekwencji prawnych, Tomasz Raczek zdecydował się uciąć słowne utarczki i przejść do czynu. Zapowiedział, iż udowodni, że dobra komedia broni się sama. Nie wymaga ogromnych nakładów ani na produkcję, ani na promocję. Krytyk jesienią rozpocznie zdjęcia do swojego własnego filmu, do którego scenariusz już jest niemal gotowy. Obecnie pracują przy nim konsultanci, mający za zadanie dopracować dialogi oraz dramaturgię akcji. Jak podkreśla Raczek, w komedii co prawda epizodycznie pojawią się znani aktorzy, jednak będzie ona bazowała na naturszczykach – nowe talenty będą wyławiane na castingach odbywających się w wakacje w różnych miastach.

The following two tabs change content below.