Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

„Chichot losu” w wersji telewizyjnej

Popularne wśród czytelników książki to doskonały materiał na scenariusze dla polskich twórców filmowych. Pod koniec wakcji rozpoczną się zdjęcia do kolejnego serialu na podstawie powieści.

Tym razem oko kamery rejestrować będzie losy bohaterki powieści „Chichot losu” Hanny Lemańskiej. Na razie w planach jest 13 odcinków z Martą Żmudą-Trzebiatowską w roli głównej.

Wcieli się ona w postać młodej, ambitnej pani psycholog, dla której z życiu zawodowym nie ma rzeczy niemożliwych. Odważnie stawia czoła wyzwaniom i realizuje swoje cele. Gorzej jest jednak w życiu prywatnym. Tutaj wieje nudą. Jest mężczyzna – Marek, ale bez zobowiązań. A oprócz niego kilka oddanych przyjaciółek. To tyle… ale do czasu. Pewnego dnia wszystko się zmienia za sprawą dwojga dzieci i rudego kota. I dopiero to będzie prawdziwym sprawdzianem dla Joasi.

Kto czytał książkę, wie jak losy Joanny potoczyły się dalej. Zwolennicy wersji telewizyjnej będą musieli poczekać do przyszłego roku, na 2011 zapowiadana jest emisja pierwszych odcinków.