Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Gra Star Wars The Old Republic – premiera już 20 grudnia

To niesamowita gratka dla wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen oraz gier komputerowych typu MMORPG! „Star Wars: The Old Republic” już pojawiła się w sklepach!

Serwery gry zostaną otwarte już 20 grudnia! Chociaż „Star Wars: The Old Republic” jest już możliwa do znalezienia na sklepowych półkach, to jednak serwery gry zostaną udostępnione użytkownikom dopiero 20 grudnia 2011 r. Tego samego dnia odbędzie się światowa premiera nowej gry nawiązującej do ekranowego hitu, czyli „Gwiezdnych Wojen”.

Niemniej jednak ci, którym najbardziej na tym zależało, będą mogli zagrać w grę nawet przed premierą! Każdy, kto w odpowiednim terminie zarejestrował się na stronie www.swtor.com, będzie mógł zalogować się na swoim koncie już od 13 grudnia b.r. Wybrańcy zostaną poinformowani o takiej możliwości poprzez prywatną wiadomość.

Jako że nakład gry „Star Wars: The Old Republic” w pierwszej serii był niewielki, grę uda się zdobyć tylko tym, którzy naprawdę się o to postarają. Pozostali będą mieli okazję zaopatrzenia się w nowe wydawnictwo dopiero na początku przyszłego roku. Za grę można płacić na dwa sposoby – możliwe jest zarówno wykupienie miesięcznego abonamentu, jak i korzystanie z kart pre-paid.

Koszt pierwszej opcji to 12,99 euro, przy czym pierwszych 30 dni zawarto już w cenie gry. Natomiast karty przedpłacowe będą dostępne w cenie 119 złotych. Umożliwiają one grę przez 60 dni.