Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Krystyna Janda w grze komputerowej Uncharted 3!?

Jedna z największych polskich aktorek w grze komputerowej? Krystyna Janda użyczy głosu bohaterce gry „Uncharted 3: Oszustwo Drake’a„. To gratka dla pasjonatów gier, ale i dla wielbicieli gwiazdy!

Gra „Uncharted 3: Oszustwo Drake’a”, której dystrybutorem jest Sony Computer Entertainment Polska będzie jedną z ciekawszych pozycji, jakie wkrótce ukażą się na polskim rynku.

Wyjątkowości dodaje jej fakt, że pojawi się w niej Krystyna Janda, a dokładniej – jej głos. Użyczy ona głosu głównej postaci Katherine Marlowe. Jest ona przywódczynią organizacji, a przy tym wrogiem znanego nam z poprzednich części gry Nathana Drake’a. W internecie już teraz można znaleźć filmy przedstawiające słynną aktorkę w nowej roli.

Dowiadujemy się z niego, że Krystyna Janda nie przepada za grami komputerowymi, ponieważ nie bardzo radzi sobie w sytuacjach, gdy potrzebne są zdolności manualne i że dubbingowanie wcale nie jest proste.

Największe problemy sprawia przekazanie emocji bez możliwości gestykulacji. Nie ma co ukrywać, że dla gwiazdy jest to wyjątkową przygodą. Należy też przyznać, że już po samym fragmencie umieszczonym w sieci zauważamy, iż gwiazda świetnie radzi sobie z dubbingiem, choć nigdy wcześniej nie brała udziału w produkowaniu gry komputerowej. Może więc sprawdzić się w nowej roli.

Jej wielbiciele mają pewność, że poradzi sobie z tym zadaniem tak świetnie, jak z rolami kinowymi i teatralnymi.