Loding – ekskluzywna odzież i obuwie dla mężczyzn

Loding to szczególna firma, która specjalizuje się w produkcji ekskluzywnej odzieży i obuwia dla mężczyzn. Teraz także w Polsce panowie mogą zrobić wyjątkowe zakupy!

Loding to francuska marka, której asortyment składa się wyłącznie z najlepszej jakości odzieży i obuwia kierowanego do panów ceniących sobie elegancję i szyk. Choć powstała w 1998 roku, to jednak dopiero teraz otwiera swój sklep w Polsce. Nasz kraj został naprawdę wyróżniony, ponieważ jest pierwszym państwem w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym powstaje butik Loding. Było to możliwe, dzięki temu, że nasze wyniki w rozwoju gospodarczym są oceniane pozytywnie i właściciele wierzą, iż trafiają na dobry rynek zbytu.

Warto przy tym wspomnieć o charakterystycznym cenniku Loding. Wszystkie buty kosztują tu 800 zł za parę, koszule są sprzedawane za 250 zł, swetry za 580 zł, krawaty za 130 zł, a paski za 150 zł.

Niezaprzeczalną zaletą wyrobów firmy Loding jest fakt, iż wiele elementów wchodzących w skład oferty to wyroby wykonywane ręcznie. Między innymi, dlatego producent postanowił otworzyć swój butik w Polsce – uważa się, że Polacy doceniają produkty tego typu.

W sklepach Loding, poza obuwiem znajdziemy również swetry, koszule i krawaty oraz dodatki takie, jak paski, spinki do mankietów, a także akcesoria pomagające pielęgnować odzież i buty. Wszystkie pozycje są produkowane z najlepszych materiałów, w tym z kaszmiru, egipskiej bawełny czy jedwabiu, co znacznie podnosi wartość poszczególnych towarów. Buty są produkowane przy wykorzystaniu wysokiej klasy skóry.