myPhone wypuszcza tablety

tablety myphone

Segment tanich tabletów rozrasta się w imponującym tempie. Do producentów chcących uszczknąć dla siebie kawałek tortu dołącza polska firma myPhone. Już niebawem rozpocznie sprzedaż swoich tabletów.

Nowa linia produktów nazywa się myTab. Na stronie producenta znajdujemy specyfikację urządzeń. Będą trzy tablety, o różnych wielkościach ekranu: 7, 8 i 9,7 cali. Ich nazwy to, wg. kolejności, young, Fly mini oraz Fly. Producent nie podał jeszcze wszystkich danych, jednak póki co specyfikacja techniczna tabletów myPhone nie zaskakuje. Będą mogły pochwalić się parametrami typowymi dla tej półki cenowej. Ich sercem będą procesory o taktowaniu 1,2 oraz 1,5 GHz, a system operacyjny to Android 4.0 ICS. Za model myTab young zapłacimy 399 złotych, za Fly mini 499 zł, a za Fly 899 złotych.

To, co zwraca uwagę w tabletach firmowanych przez myPhone, to materiały zastosowane w ich obudowie. Jak zapewnia producent, do rąk dostaniemy urządzenia wykonane z… aluminium i szkła. O ile jakoś wykonania będzie przynajmniej zadowalająca, seria myTab może zapełnić niezagospodarowaną niszę rynku, czyli tablety tanie, niezbyt mocne, ale estetyczne.

The following two tabs change content below.