Niezwykła wyprawa fotograficzna

Jesteś miłośnikiem fotografii i żeglarstwa? Weź udział w wyprawie fotograficznej organizowanej przez swiatobrazu.pl i charter.pl. To doskonała okazja do zrobienia zapadających w pamięć zdjęć!

Słowenia, Chorwacja i Włochy – to trzy państwa, po których będzie się odbywał niezwykły rejs fotograficzno-żeglarski dla miłośników dobrych zdjęć, wspomnień utrwalanych w pamięci aparatu, żeglarskiej przygody i nieskazitelnie błękitnego nieba. Wyprawa organizowana przez swiatobrazu.pl i charter.pl ma łączyć w sobie przyjemność żeglowania i fotografii. Organizatorzy zapraszają na nią wszystkich tych, dla których te wszystkie kwestie są oczywistością, pasją i marzeniem.

Wyjątkowa przygoda w trzech państwach zostanie urozmaicona warsztatami fotograficznymi, które poprowadzą trenerzy redakcji swiatobrazu.pl. Podczas wykładów uczestnicy będą mogli bliżej poznać sekrety robienia dobrych zdjęć, zarówno tych w pełnym świetle, jak i w czasie magicznych zachodów słońca. To również dobra okazja do poznania tematyki fotografowania architektury i rozwijania umiejętności, jaką jest trudna sztuka tworzenia zapierających dech w piersiach zdjęć marynistycznych.

Na trasie Portoroz-Wenecja-Pula-Triest-Portoroz uczestnicy wyprawy zmierzą się z niezapomnianą przygodą, odkryją w sobie ukryte talenty do tworzenia artystycznej fotografii i przepłyną 230 mil morskich! Kiedy? Start 13, a zakończenie 22 maja 2011 – więc już warto zacząć się szykować do tej wyprawy. (Szczegóły zapisów na swiatobrazu.pl)