Targi pracy Wrocław Career EXPO 2012

 

logo career expo 2012

14 listopada we Wrocławiu odbędą się interesujące targi pracy. Uczestnictwo jest darmowe. W programie przewidziano m.in. konkurs, w którym można wygrać praktyki.

[INFORMACJA PRASOWA]

Wrocław Career EXPO 2012 – targi pracy inne niż wszystkie

Czy targi pracy mają realne przełożenie na rozwój kariery zawodowej młodych ludzi? Nie wszystkie. Kluczem do sukcesu jest tu duże zróżnicowanie wystawców, odpowiednie przygotowanie i aktywność – nie tylko w czasie trwania wydarzenia, ale również przed nim. Targi Wrocław Career EXPO, które odbędą się 14 listopada w hali IASE w kompleksie Hali Stulecia, konsekwentnie realizują każdy z tych priorytetów, aby nadać targom pracy zupełnie nową jakość.

Wrocław Career EXPO to nowy projekt, który w listopadzie po raz pierwszy zagości na lokalnym rynku. Jego głównym celem jest zwiększenie świadomości zawodowej i stały wpływ na progres satysfakcjonującej kariery nie tylko studentów i absolwentów, ale również pracowników z doświadczeniem. Kolejnym, realizowanym już zadaniem, jest prowadzenie platformy, która dostarcza uczestnikom wiedzy i niezbędnych narzędzi umożliwiających nieustanne monitorowanie własnego rozwoju.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale rejestrowany. Na stronie www.careerexpo.pl każdy z gości już dziś może się zalogować i wydrukować imienny bilet na targi, którego okazanie gwarantuje nie tylko wstęp na halę, ale również szereg innych korzyści – m.in. otrzymanie paczki z gadżetami, imiennym identyfikatorem i przewodnikami, a także wzięcie udziału w loterii wartościowych nagród oraz wstęp na szkolenia prowadzone przez profesjonalistów. Rejestracja będzie możliwa również przez cały czas trwania targów w budynku IASE, jednak lepiej zrobić to wcześniej. Dlaczego? Stworzenie konta umożliwia aplikowanie już teraz za pomocą specjalnie wygenerowanego w systemie CV na oferty pracy wystawców, z którymi można będzie spotkać się osobiście 14 listopada.

Profil uczestnika jest jego wizytówką, w której może pochwalić się swoimi osiągnięciami zawodowymi i umiejętnościami. Kolejne ciekawe możliwości otwierają się dzięki konkursowi „Wygraj Praktykę”, w którym o stanowisko można zawalczyć po uprzednim wykazaniu się wiedzą i kreatywnością w przygotowanym przez organizatorów zadaniu.

We Wrocław Career EXPO weźmie udział ok. kilkadziesiąt firm, m.in. Nokia Siemens Networks, Viessmann, WABCO, Credit Suisse, Nutricia, BLStream, Hewlett-Packard. Oprócz studentów i absolwentów, wielu pracodawców celuje w doświadczonych pracowników, dlatego również do nich kierowane jest przedsięwzięcie. To kolejna cecha, która wyróżnia Wrocław Career EXPO w segmencie targów pracy – wyjście z terenu kampusów i umożliwienie uczestniczenia tym, którzy studia mają już dawno za sobą, a planują zmianę zawodu lub rozwój w innej dziedzinie. Stąd też uniwersalne godziny trwania targów dostosowane również do tych gości, którzy są aktywni zawodowo: 11:00-19:00.

Z najważniejszymi informacjami dotyczącymi Wrocław Career EXPO można zapoznać się na stronie www.careerexpo.pl oraz na fanpage targów: www.facebook.com/pl.careerEXPO.

The following two tabs change content below.