Termolifting receptą na młodość

Od lat wiadomo, że wysokie i niskie temperatury mają na organizm człowieka korzystny wpływ. Teraz ich wykorzystanie z użyciem nowoczesnych technologii może odjąć nam lat.

Oznaki mijającego czasu są widoczne przede wszystkim na twarzy. Nikt z nas nie uniknie pojawiających się z biegem lat zmarsczek, wiotczenia skóry i utraty jej jędrności. Jednak nowoczesna kosmetyka estetyczna daje możliwości, by te niedoskonałości poprawić. Wystarczy udać się na zabieg termoliftingu, a efekty widać już po wyjściu z gabinetu.

Zaffiro to metoda, dzięki której udaje się wyeliminować zmarszczki, poprawić owal twarzy, podnieść policzki i napiąć skórę twarzy. Zastosowanie naprzemiennie temperatur wysokiej i niskiej prowadzi do odmłodzenia skóry. Wszystko dlatego, że używane w zabiegu światło podczerwone pobudza komórki do produkcji kolagenu. Dzięki temu skóra napina się i staje się bardziej elastyczna, a bruzdy na twarzy zostają wygładzone. Przed zabiegiem skóra jest odpowienio przygotowywana i schładzana, by zapobiec poparzeniom wywołanym promieniom. Po dużej dawce ciepła, twarz również jest masowana specjalnym coolerem, by przywrócić jej naturalną temperaturę.

Zabieg termoliftingu Zaffiro jest bezbolesny i bezinwazyjny. Nie wywołuje uszkodzeń naczyń krwionośnych. Im wyższa temperatura, tym bardziej wyraziste efekty.