Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Gwiazdkowe bestsellery, czyli jakie prezenty kupujemy?

Święta już tuż-tuż. Co w tym roku znajduje się na liście świątecznych bestsellerów? Co warto podarować swoim bliskim, a z jakich zakupów lepiej zrezygnować?

Poniżej zamieszczamy kilka wskazówek.

Ponad połowa osób ankietowanych w badaniu OBOP deklaruje, że podaruje swoim bliskim kosmetyki. W tym roku rekordy popularności biją kosmetyki ekologiczne, wykonywane na bazie naturalnych substancji.

Na kolejnych miejscach na liście świątecznych podarków znalazły się książki, słodycze, odzież i perfumy. Wybierając prezent dla nastolatki, warto postawić na modne dodatki. Popularne są futrzane rękawiczki, ciepłe chusty i szaliki. Świetnie chronią przed chłodem i doskonale się prezentują. Przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającej nastolatce. Z myślą o nadchodzącym Sylwestrze warto zainwestować w cekinowe torebki i błyszczące wisiory, które są obecnie na topie.

Kupując prezent dla rodziców, dobrze jest wybrać się do księgarni. Znajdziemy tam między innymi biografie Steve’a Jobsa i książkę „Bóg, kasa i rock’n’roll” autorstwa Szymona Hołowni i Marcina Prokopa. W księgarni możemy zaopatrzyć się także w prezenty dla dzieci.

Zestawy kreatywne do wykonywania różnego rodzaju prac plastycznych, na przykład bożonarodzeniowych ozdób, z pewnością przypadną im do gustu.