Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Eskapadowcy.pl – podziel się wrażeniami z podróży

Na rynek internetowych serwisów turystycznych wbija się przebojem młody, ale niezwykle ciekawy portal: eskapadowcy.pl to wymiana wrażeń z podróży, planery i relacje na bieżąco!

Ci, którzy znudzili się już stronami turystycznymi prowadzonymi wyłącznie przez biura podróży, na których wszystko jest piękne, słoneczne i bajecznie kolorowe – polecamy nowy portal dla aktywnych podróżników: eskapadowcy.pl. Eskapadowcy to młoda, ambitna ekipa, która pragnie z podróży i odkrywania świata czerpać więcej: mnóstwo ciekawych funkcjonalności serwisu i duże zapowiedzi nowości to coś, co powinno zainteresować tych, którzy świat zwiedzają z szeroko otwartymi oczami.

Możliwość prowadzenia własnego bloga z bezpośrednimi relacjami z podróży, wzajemne polecanie sobie ciekawych miejsc, udostępnianie zdjęć, które zrobiliśmy na trasie, planer podróży, szansa na znalezienie równie zwariowanego jak my towarzysza na długie wycieczki – to jest to, co ów serwis wyróżnia i sprawia, że w gronie dobrych znajomych możemy o świecie i jego cudach dowiedzieć się jeszcze więcej.

Jeśli czujesz się nieco szalonym eskapadowcem, który szuka dobrych miejsc, rzetelnych porad co do wycieczki, na którą się wybierasz lub wyraźnego odradzenia stref, w które nie warto się zapuszczać – a przy okazji szukasz przyjaciół, z którymi można odkrywać najdalsze zakątki świata, to eskapadowcy.pl będą dla Ciebie świetnym miejscem.