Europejski Portal Mobilności Zawodowej

Poszukujesz pracy poza granicami własnego kraju? Aby było ono zwieńczone sukcesem skorzystaj z Europejskiego Portalu Mobilności Zawodowej, zwiększając swoje szanse na pracę marzeń!

Portal ten to najprostszy sposób na znalezienie informacji o wszelkich ofertach pracy, a także o możliwościach edukacji w Europie. Ogłoszenia dotyczące ofert pracy pochodzą z aż 31 krajów europejskich! Nie znajdziesz bogatszej bazy ofert zebranych. W miejscu tym po bezpłatnym zalogowaniu się można stworzyć własny profil zawierający CV w wielu językach.

Dzięki wielojęzycznemu CV kandydatura pracownika jest łatwiejsza do znalezienia dla potencjalnych pracodawców, którzy swobodnie mogą przeglądać zamieszczone w serwisie życiorysy zawodowe. Europejski Portal Mobilności Zawodowej gwarantuje sprawną komunikację między poszukującym pracy a dającym pracę.

Portal ten to nie tylko suche informacje na temat ofert pracy – to również wiadomości o warunkach życia i pracy za granicą w poszczególnych krajach oraz inne cenne wskazówki, udostępnione przez sieć EURES.

Wspiera on i ukierunkowuje potencjalnie mobilnych pracowników, a także udziela porad pracodawcom, chcącym pozyskać pracowników z innych państw, dlatego jest on tak chętnie odwiedzany zarówno przez jednych, jak i drugich, tworząc kanał komunikacyjny pomiędzy nimi.